Kariéra

Česká zemědělská univerzita v Praze

Projektový manažer OP PPR

Centrum inovací a transferu technologií přijme do projektu na rozšíření a zkvalitnění služeb poskytovaných podnikatelským inkubátorem ČZU Point One projektového manažera/manažerku.

Pracovní náplň

Procedurální a obsahové řízení projektu OP PPR tj.:

  • organizace realizace projektu na základě schválené projektové žádosti a to v souladu s platnými dokumenty OP PPR
  • přímá odpovědnost za formální a věcnou správnost výstupů jednotlivých aktivit, za dodržování harmonogramu
  • řízení projektové části pod vedením manažera inkubátoru, komunikace a koordinace s finančním manažerem
  • zodpovědnost za spolupráci realizačního týmu se všemi subjekty zapojenými do realizace projektu
  • koordinace činností na jednání realizačního týmu z hlediska formálních požadavků
  • řízení procesu vypracovávání a předkládání zpráv o realizaci projektu a žádostí o platbu
  • komunikace s řídícím orgánem
  • monitorování a vyhodnocování aktuálních podmínek a pravidel OP PPR, odpovědnost za jejich plnění po věcné stránce

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání odpovídajícího zaměření
  • komunikační dovednosti, dobré organizační schopnosti
  • praxe s projektovým řízením výhodou
  • zkušenosti na pozici projektového manažera projektu financovaného z evropských fondů výhodou
  • orientace v pravidlech operačních programů (OP PPR, OP VVV, OP VaVpI, OPVK, OPLZZ apod.) a jejich metodik výhodou
  • systematičnost, smysl pro odpovědnost a týmovou spolupráci
  • schopnost řešit krizové situace
  • samostatnost

Nabízíme:

  • zajímavou a samostatnou práci na částečný úvazek
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský pracovní tým
  • možnost dalšího profesního vzdělávání

Nástup možný od 1. 12. 2018 nebo dle dohody
Váš životopis a motivační dopis posílejte na email horakovamarie@rektorat.czu.cz
Uzávěrka výběru: 19. 10. 2018
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kamýcká 129, 165 00  Praha-Suchdol, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, závodní stravování, firemní školka, 13. plat

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA

Kontakt

Marie Horáková
Telefon: 224382117,e-mail: horakovamarie@rektorat.czu.cz
Powered by LMC