Kariéra

Česká zemědělská univerzita v Praze

Účetní - daňový specialista/specialistka

Česká zemědělská univerzita v Praze je veřejnou vysokou školou s více než 110. letou tradicí. Patří ke skupině největších univerzit v České republice se sídlem na Praze 6. Do našeho týmu hledáme zodpovědného a komunikativního daňového specialistu/specialistku.

Náplň práce:

  • zajišťování vedení agendy daní (DPH, spotřební daně, DPPO, silniční daně, nabytí z nemovitých věcí, daň z nemovitých věcí)
  • komunikace s FÚ, CÚ, se zdravotními pojišťovnami a se správou sociálního zabezpečení, živnostenským úřadem (bezdlužnost, povolení aj.)
  • koordinace daňové agendy s účetními (univerzita, univerzitní podniky) a dále s ostatními pracovišti univerzity
  • kontrola daňových dokladů
  • kontrola smluv z hlediska daňové správnosti

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na podobné pozici nebo na pozici účetní vítaná
  • ekonomické znalosti (účetní i daňové)
  • komunikační schopnosti
  • flexibilitu, spolehlivost, odpovědnost
  • velmi dobrá znalost programů sady MS Office

Nabízíme

  • potřebné zaučení pro vykonávání této pozice
  • možnost profesního i finančního růstu
  • podporu v dalším vzdělávání
  • 13. plat
  • dovolenou 5 týdnů
  • zaměstnanecké benefity

Nástup dle dohody. Pracovní úvazek 1,0

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů.

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete Váš životopis na e-mail horakovamarie@rektorat.czu.cz nejdéle do 6.10.2018

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kamýcká 129, 165 00  Praha-Suchdol, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, závodní stravování, firemní školka, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA

Kontakt

Marie Horáková
Telefon: 224382117,e-mail: horakovamarie@rektorat.czu.cz
Powered by LMC