Kariéra

Česká zemědělská univerzita v Praze

Specialista kvality pro prostředí VŠ

Jedná se o novou pozici v rámci rektorátního pracoviště Oddělení kvality vznikajícího v návaznosti na požadavky, které vyplývají z novelizace zákona o vysokých školách.

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání, akademický titul Ph.D. výhodou (v oboru pedagogika, andragogika, sociologie).
  • Znalost VŠ prostředí.
  • IT dovednosti (práce s textovými editory, tabulkovým procesorem, on-line formuláře).
  • Komunikativnost, organizační schopnosti.
  • Preferované zkušenosti: systém hodnocení kvality, nastavování systému hodnocení výkonu, práce s daty, statistické analýzy.

Náplň práce

  • Koncepční a metodická činnost v oblasti zajištění a hodnocení kvality vzdělávací, tvůrčí a souvisejících činností ČZU v Praze v rámci Oddělení pro kvalitu.
  • Monitoring a implementace nových trendů v oblasti hodnocení kvality činností VŠ.
  • Příprava a zpracování podkladů pro vnitřní hodnocení kvality.
  • Spolupráce při hodnocení kvality vzdělávací, tvůrčí a souvisejících činností, spolupráce při přípravě akreditace studijních programů.
  • Spolupráce na přípravě pravidel a vnitřních předpisů pro zajištění vnitřního hodnocení kvality.
  • Komunikace s klíčovými osobami pro kvalitu na fakultách, příslušnými proděkany a garanty studijních programů.
  • Spolupráce při rozvoji celoživotního vzdělávání na ČZU.

Nabízíme

  • Zajímavou tvůrčí práci v akademickém prostředí.
  • Výhody zaměstnanců ČZU v Praze.
  • 5 týdnů dovolené.

Nástup ihned, nebo dle dohody.

Pracovní úvazek 1,0 (dohoda o zkráceném úvazku možná).

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů.

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete Váš životopis na e-mail horakovamarie@rektorat.czu.cz nejdéle do 16.9.2018

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kamýcká 129, 165 00  Praha-Suchdol, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, závodní stravování, firemní školka, 13. plat

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA

Kontakt

Marie Horáková
Telefon: 224382117,e-mail: horakovamarie@rektorat.czu.cz
Powered by LMC