Kariéra

Česká zemědělská univerzita v Praze

MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

Česká zemědělská univerzita v Praze přijme mzdovou účetní/mzdového účetního do Odboru řízení lidských zdrojů.

Náplň práce

  • administrativní a poradenská činnost v oblasti mzdového účetnictví
  • kompletní zpracování a vedení mzdové agendy svěřeného úseku dle platné legislativy
  • zpracování pravidelné měsíční uzávěrky za svěřený úsek
  • agenda ročního zúčtování daní, náhrad mezd zaměstnanců, exekucí
  • práce s personálním a mzdovým informačním systémem Magion – zadávání a aktualizace dat

Požadavky

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • uživatelská znalost MS Office
  • min. 2 roky praxe na pozici mzdové účetní
  • znalost práce s informačním systémem (zkušenost se systémem Magion velkou výhodou)
  • orientace ve mzdových předpisech
  • schopnost komunikace v AJ výhodou
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci v příjemném prostředí
  • možnost odborného vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost stravování v areálu univerzity s příspěvkem zaměstnavatele
  • možnost penzijního připojištění s příspěvkem zaměstnavatele
  • rekreace v podnikových zařízeních
  • firemní školka
  • 13. plat

Nástup možná ihned . Práce na plný úvazek.

V případě Vašeho zájmu o danou pozici, zašlete Váš profesní životopis
na email horakovamarie@rektorat.czu.cz
Uzávěrka výběru: 12.10.2018

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kamýcká 129, 165 00  Praha-Suchdol, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, závodní stravování, firemní školka, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA

Kontakt

Marie Horáková
Telefon: 224382117,e-mail: horakovamarie@rektorat.czu.cz
Powered by LMC