Kariéra

Česká zemědělská univerzita v Praze

FŽP: Referent oddělení mezinárodních vztahů

Do našeho kolektivu hledáme kolegu/kolegyni na nově otevřenou pozici v oddělení mezinárodních vztahů Fakulty životního prostředí.

Náplň práce:

  • Agenda přijímacího řízení pro bakalářské obory vyučované v anglickém jazyce

-Administrativa spojená s přijímacím řízením
-Aktivní kontakt s uchazeči o studium – e-mailová a telefonická komunikace v anglickém jazyce
-Vedení přijímacích pohovorů v anglickém jazyce – znalost o ČR podmínkou, znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2 podmínkou, lehká znalost biologie či ekologie je velmi vítaná, nikoli podmínkou
-Vízové poradenství – znalost zákona o pobytu cizinců na území ČR výhodou, nikoli podmínkou
-Poradenství ohledně uznávání předchozího středoškolského studia (nostrifikace) – znalost problematiky výhodou, nikoli podmínkou
-Administrativa kurzů celoživotního vzdělání

  • Agenda zaměstnávání zahraničních pracovníků

-Administrativa spojená s výběrovým řízením vědeckých pracovníků
-Aktivní kontakt s uchazeči o postdoktorandské pozice - e-mailová a telefonická komunikace v anglickém jazyce
-Koordinace pohovorů s výběrovou komisí a příprava materiálů pro výběrovou komisi
-Vízové poradenství - znalost zákona o pobytu cizinců na území ČR výhodou, nikoli podmínkou
-Poradenství ohledně uznávání předchozího doktorského studia (nostrifikace) – znalost problematiky výhodou, nikoli podmínkou
-Zajištění podpory pro zodpovědné zaměstnance z kateder

  • Výpomoc s ad hoc úkoly
  • Výpomoc s propagací bakalářských oborů
  • Zpracování zahraničních cestovních příkazů – znalost a zkušenosti výhodou, nikoli podmínkou

Požadujeme:

  • Zkušenosti s administrativou minimálně 1 rok
  • Znalost anglického jazyka na úrovni minimálně B2 – aktivní komunikace na denní bázi
  • Znalost dalšího cizího jazyka výhodou, nikoli podmínkou
  • Znalost práce na PC podmínkou
  • Znalost Microsoft Office podmínkou (Outlook, Excel, Word)
  • Znalost programu Magion výhodou, nikoli podmínkou
  • Asertivní přístup a diplomatické vystupování
  • Zkušenost s prací na předchozí pozici velkou výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme:

  • Práci v mladém, mezinárodním a přátelském kolektivu
  • Příjemné platové ohodnocení
  • Smlouvu na 1 rok a poté při vzájemné spokojenosti možnost prodloužení
  • Smlouvu na plný úvazek
  • Stravenky
  • Jazykový kurz anglického jazyka na univerzitě (soukromé lekce)
  • 25 dní dovolené
  • Možnost čerpání home office po domluvě a v době přijímacích pohovorů či během roku
  • Univerzitní benefity (školka pro děti Poníček za speciální cenu, stravování v kampusu univerzity za zvýhodněnou cenu, možnosti pracovních cest do zahraničí, příspěvek na penzijní připojištění, platba univerzitní kartou v kampusu a následné stržení útraty ze mzdy)

Nástup dohodou. Pracovní úvazek 1,0

Vaše CV s fotkou zasílejte prosím Ing. Anetě Kremové na e-mail kremova(at)fzp.czu.cz nejpozdeji do 9.9.2018

Pouze vybraní kandidáti budou kontaktování a pozváni do dalšího kola výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kamýcká 129, 165 00  Praha-Suchdol, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, závodní stravování, firemní školka, 13. plat

Požadované vzdělání

Bakalářské

Zadavatel

ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA

Kontakt

Marie Horáková
Telefon: 224382117,e-mail: horakovamarie@rektorat.czu.cz
Powered by LMC