Kariéra

Česká zemědělská univerzita v Praze

FAPPZ: Finanční manažer projektů

Do projektového týmu Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity hledáme finančního manažera/manažerku.

Pracovní náplň

Finanční řízení prestižního výzkumného projektu v oblasti Life Sciences financovaného z OP VVV, vedení účetnictví, dohled nad čerpáním, zajištění komplexního procesu administrace dotace.

Požadavky

  • vysokoškolské vzdělání odpovídajícího zaměření (ekonomické výhodou)
  • komunikační dovednosti, dobré organizační schopnosti
  • praxe s finančním řízením
  • zkušenosti na pozici finančního manažera/ekonoma v rámci projektu financovaného z evropských fondů výhodou
  • orientace v pravidlech operačních programů (OP VVV, OP VaVpI, OPVK, OPLZZ apod.) a jejich metodik výhodou

Nabízíme

  • zajímavou a samostatnou práci, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • práci na plný úvazek
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • pět týdnů dovolené
  • možnost dalšího profesního vzdělávání

Nástup možný od 1.9.2018. Pracovní úvazek 1,0.

Váš životopis a motivační dopis posílejte na email horakovamarie@rektorat.czu.cz
Uzávěrka výběru : 22.8.2018

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného u uchazečů.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kamýcká 129, 165 00  Praha-Suchdol, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, závodní stravování, firemní školka, 13. plat

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA

Kontakt

Marie Horáková
Telefon: 224382117,e-mail: horakovamarie@rektorat.czu.cz
Powered by LMC