Kariéra

Česká zemědělská univerzita v Praze

FŽP: Projektový a finanční manažer

Do rozrůstajícího projektového týmu Fakulty životního prostředí hledáme projektového manažera / manažerku, který má vhled i do finančního managementu projektů zaměřených na vědu a výzkum. Preferujeme dlouhodobou spolupráci na plný nebo částečný úvazek. Vítáme zkušenosti z projektového managementu a s problematikou životního prostředí. Práce je vhodná i pro absolventy.

Hlavní náplň práce:

  • vyhledávání výzev a příležitostí u českých, případně evropských poskytovatelů grantů
  • spolupráce s vědeckým týmem při přípravě projektové žádosti následně sledování realizace grantových projektů; komunikace s poskytovateli, koordinátory, partnery a řešiteli z kateder fakulty; příprava harmonogramů, rozpočtů
  • sledování informačních dnů, workshopů a seminářů organizovaných zadavateli grantů
  • zpětná vazba a pravidelný reporting činnosti vůči vedení fakulty
  • hledání možností spolupráce v oblasti vědy a výzkumu s komerční sférou

Požadavky:

  • zkušenosti s tvorbou národních, případně i mezinárodních grantových projektů
  • znalost projektového řízení a finančního managemetu
  • organizační schopnosti, logický úsudek a analytické myšlení
  • prezentační dovednosti a schopnost veřejného vystupování
  • vynikající znalost ČJ a AJ
  • VŠ vzdělání (znalost oboru životního prostředí výhodou)
  • PC znalost pokročilé úrovně
  • preciznost, samostatnost a cílevědomost
  • zkušenost s komercializací vítána

Nabízíme:

  • velmi zajímavou a samostatnou práci, prostor pro seberealizaci, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • práci na hlavní pracovní poměr (nebo i částečný úvazek) na dobu určitou s možností prodloužení
  • odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (dotované stravování, rekreace)
  • zaškolení
  • průběžnou individuální a týmovou supervizi
  • nástup nejlépe od listopad/prosinec 2018, případně dle dohody

Váš životopis a motivační dopis (témata: zkušenosti s přípravou a vedením projektů) posílejte na email horakova@rektorat.czu.cz, Tel. 22438 2117
Uzávěrka výběru: 31.10.2018

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kamýcká 129, 165 00  Praha-Suchdol, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, závodní stravování, firemní školka, 13. plat

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA

Kontakt

Marie Horáková
Telefon: 224382117,e-mail: horakovamarie@rektorat.czu.cz
Powered by LMC