Kariéra

Česká zemědělská univerzita v Praze

Personalistka/personalista

Česká zemědělská univerzita v Praze přijme personalistku/personalistu do personálního oddělení Odboru řízení lidských zdrojů.

Náplň práce

  • kompletní zpracování a vedení personální agendy svěřeného úseku dle platné legislativy
  • nástupy/výstupy/změny pracovně právních vztahů (pracovní smlouvy, dohody konané mimo pracovní poměr)
  • agenda zaměstnávání cizinců
  • práce s personálním a mzdovým informačním systémem Magion – zadávání a aktualizace dat
  • organizace a evidence lékařských prohlídek

Požadavky

  • SŠ vzdělání, výhodou VŠ vzdělání ekonomického nebo humanitního směru (HR zaměření výhodou)
  • praxe v oboru personalistiky min. 2 roky
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost práce s personálním informačním systémem (zkušenost se systémem Magion velkou výhodou)
  • znalost pracovně právních předpisů
  • schopnost komunikace v AJ (znalost dalších jazyků výhodou)
  • organizační a komunikační dovednosti
  • emocionálně stabilní a vyzrálá osobnost

Nabízíme

  • zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci v příjemném prostředí
  • možnost odborného vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené,3 sickdays
  • možnost stravování v areálu univerzity s příspěvkem zaměstnavatele
  • možnost penzijního připojištění s příspěvkem zaměstnavatele
  • rekreace v podnikových zařízeních
  • firemní školka
  • 13. plat

Nástup možný ihned. Práce na plný úvazek.

V případě Vašeho zájmu o danou pozici, zašlete Váš profesní životopis do 3.6.2018

Zasláním svého životopisu souhlasíte, aby společnost ČZU v Praze zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů po dobu trvání výběrového řízení.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kamýcká 129, 165 00  Praha-Suchdol, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, závodní stravování, firemní školka, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA

Kontakt

Marie Horáková
Telefon: 224 382 117
Powered by LMC