Kariéra

Česká zemědělská univerzita v Praze

Vývojář aplikací- ( Junior)

Ředitel Odboru informačních a komunikačních technologií České zemědělské univerzity v Praze přijme vývojáře aplikací - juniora.

Popis pozice

Samostatný vývoj aplikačních systémů a jejich integrace do prostředí zaměstnavatele, spolupráce v řešitelském týmu IT projektů a poskytování součinnosti externím dodavatelům IT systémů

Požadavky

1. Požadované vzdělání a praxe:

  • Úplné střední vzdělání s maturitou, VŠ výhodou.
  • Praxe v oblasti vývoje internetových prezentací/informačních systémů min 1 rok.

2. Odborné předpoklady:

  • Velmi dobrá znalost programovacích jazyků (PHP, HTML, CSS, JavaScript) a schopnost používat podpůrné nástroje pro vývoj (Grunt, NodeJS, Jenkins).
  • Dobrá znalost SQL (MySQL, MSSQL) včetně schopnosti optimalizovat složitější dotazy.
  • Dobrá znalost návrhových vzorů a objektového programování.
  • Znalost a schopnost provádět analýzu a návrh informačních systémů pomocí UML.
  • Znalost anglického jazyka – schopnost základní komunikace a porozumění odborným textům.
  • Znalost technické terminologie z oblasti IT.
  • Osobní předpoklady:
  • Komunikativnost a schopnost sdílet informace s kolegy.
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně.
  • Aktivní přístup při hledání řešení problémů a orientace na výsledek.
  • Spolehlivost a časová flexibilita

Náplň práce

  • Vývoj a správa interních systémů organizace (www prezentace, informační systémy), spolupráce na projektech souvisejících s IT a informačními systémy.
  • Poskytování podpory externím dodavatelům IT služeb.
  • Spolupráce na rozvojových IT projektech.

Nabízíme

  • Mladý dynamický tým.
  • Stabilní pracovní místo v akademickém prostředí.
  • Výhodný tarif mobilního operátora.

Nástup možný ihned. Pracovní úvazek 1,0.

CV a motivační dopisy zasílejte paní Daniele Stropnické, stropnicka@oikt.czu.cz
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kamýcká 129, 165 00  Praha-Suchdol, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, závodní stravování, firemní školka, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA

Kontakt

Marie Horáková
Telefon: 224 382 117
Powered by LMC