Kariéra

Česká zemědělská univerzita v Praze

Specialista/ka veřejných zakázek

Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Specialista/ka veřejných zakázek na právní oddělení České zemědělské univerzity v Praze.

Pracovní náplň

  • Organizační zajišťování kompletní agendy zadávání veřejných zakázek včetně aktivní administrace v režimu zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek (ZZVZ) i mimo něj, příp. dle pravidel pro výběr dodavatelů jednotlivých operačních programů, tj. zpracování návrhů kvalifikačních předpokladů a kritérií hodnocení, protokolů, rozhodnutí a obdobných dokumentů souvisejících s administrovaným zadávacím/výběrovým řízením,
  • Zajišťování smluvní agendy
  • Tvorba a připomínkování vnitřních předpisů
  • Další činnosti na úseku právního oddělení

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, výhodou v oboru Právo a právní věda (Mgr.).
  • Alespoň 1 roky praxe v oblasti zadávání veřejných zakázek.
  • Proaktivní přístup a vysoké pracovní nasazení.
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost.
  • Výborné komunikační schopnosti a organizační dovednosti
  • Znalost MS Excel, Word, Aspi (Sharepoint a další výhodou).

Nabízíme

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí stabilního, silného zaměstnavatele - prestižní veřejná vysoká škola
  • Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, sickdays, závodní stravování, stravenky, příspěvky na penzijní pojištění, sportovní aktivity...).

Zajímavou a odbornou práci s potenciálem kariérního růstu.
Zaškolení, další průběžná podpora odborného rozvoje.
Přátelská atmosféra.

Nástup možný ihned.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kamýcká 129, 165 00  Praha-Suchdol, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, závodní stravování, firemní školka

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA

Kontakt

Marie Horáková
Telefon: 224 382 117
Powered by LMC